Piegāde

 • Piegāde Latvijā tiek veikta ar Omniva.lv  un Latvijas Pasta starpniecību. Uz ārzemēm parasti tiek izmantoti Latvijas pasta pakalpojumi.
 • Omnivas pakalpojuma cena ir 2.65 eiro, kas parādīsies pie pasūtījuma apmaksas.
 •  Parasti izstrādājums tiek izsūtīts pēc pirkuma apmaksas, tajā pašā dienā līdz plkst .14.00 vai nākamā dienā līdz plkst. 14.00. Ikdienā, Latvijas robežās, paciņa tiek piegādāta nākošajā dienā, pēc izsūtīšanas. Saņemsi telefonā īsziņu, ka paka piegādāta Tavā norādītajā saņemšanas pakomātā.
 • Latvijas Pasts Latvijas robežās maksā 3.50 un piegāde parasti ilgst vidēji 4 dienas. Sestdienās un svētdienās LP nestrādā.
 • Mēs atrodamies Baldones lauku teritorijā, laipni lūgti apmeklēt mūsu darbnīcu. Darbnīcas apmeklējumu lūdzu iepriekš pieteikt rakstot vēstuli vai sazinoties  ar citiem saziņas līdzekļiem.
 • Cik laika vidēji aizņem preču piegāde tuvojoties Ziemassvētkiem? (Omnivas solījums)
 • Lai nodrošinātu piegādi līdz 23. decembrim, lūdzam ņemt vērā:

 • Pēdējais datums pakomātu sūtījumu nodošanai, lai sūtījums tiktu piegādāts uz Ziemassvētkiem ir 22.12. Ja ieliksiet sūtījumu pakomātā līdz 17:00, tad tas nākamajā dienā tiks piegādāts

 • Josta.lv-Tātad, ja veicat pasūtījumu līdz 22. decembrim, neieskaitot, tad 22 mēs viņu no rīta ievietojam pakomātā. Bet atbildība ir Omnivas:)
 • Omniva.lv  - Latvijas robežās parasti piegādā sūtījumus 1-3 dienu laikā no izsūtīšanas brīža. Lūgums neatlikt pirkumu uz pēdējo brīdi, jo arī Omniva var būt pārslogota no 19-23 decembrim. Omniva Latvijā nestrādās 24., 25., 26. un 31. decembrī un 1. janvārī. Par Latvijas Pasta piegādēm lūdzu jautāt Latvijas Pastā.

Vēl dažas saņemšanas iespējas:

Par piegādi uz valstīm, kas nav minētas sarakstā, lūdzu, pirms pasūtīšanas, sazinies ar mani.

Izstrādājumu apmaiņas noteikumi.

 • Ja izrādās, ka Tavs pasūtītais izstrādājums ir par lielu vai mazu, vai kā citādi neder, lūdzu sazinies  ar mani.
 • Savstarpēji vienosimies par apmaināmo izstrādājumu.
 • Visus izstrādājumus ir iespējams apmainīt. Kā tas notiek? Sūti izstrādājumu atpakaļ uz manu Omnivas adresi un es Tev nosūtu apmainīto  izstrādājumu atpakaļ uz Tavu norādīto Omnivas adresi. Tas ir vienkārši!
 • Sīkāk skatīt zemāk, sadaļā: Noteikumi
 • Visus sūtījumu izdevumus sedz pircējs- Omniva-aptuveni 6 eiro –turp un atpakaļ( Latvijas robežās).
 • Omnivas adrese - Baldones Mego pakomāts, Ķekavas novads ,Baldone, Rīgas iela 79 Inguna Vegnere, Tel. 26436334


Ja rodas jautājumi un ierosinājumi par piegādi ārpus Latvijas robežām, lūdzu jautā, labprāt atbildēšu.


Iesaiņojums

Darbi tiek  iesaiņoti hermētiski ,  askētiskā, glītā kartona kastītē. Uzmanīgi noņemot iesaiņojuma materiālu, kastīti var izmantot kā dāvanas iesaiņojumu, ja iegādāto izstrādājumu paredzēts  dāvināt. Pēc izvēles var papildināt ar lentēm vai citiem rotājumiem un dāvana gatava!

 Visiem aksesuāriem, kurus rotā Latvju aizsardzības un spēka zīmes, klāt pievienots buklets ar zīmju skaidrojumu, latviešu vai angļu valodā.

Noteikumi

Latvijas republikas likumdošana nosaka, ka interneta veikala īpašniekam ir jāatrunā preču piegādes un atgriešanas noteikumi, kā arī atteikuma tiesības. Šādu atrunu sauc par distances līgumu (MK noteikumi).

Distances līgums 

Šajā Interneta veikalā JOSTA piedāvāto preču pārdevējs Inguna Vegnere no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Piegādes un samaksas kārtība

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci lietojot Interneta veiklā iestrādātos maksājuma rīkus vai apmaksājot pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

Pārdevējs nodrošina preču izsūtīšanu 7 dienu laikā kopš ir saņemta apmaksa par preci.

Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma.

Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

 • pasūtītās preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ –ir redzamas lietošanas pazīmes vai arī prece ir bojāta,
 • pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

 


Privātuma politika.

Šī privātuma politika informē par privātuma praksi un personas datu apstrādes principiem saistībā ar Ingunas Vegneres mājas lapu un pakalpojumiem. Lai sazinātos saistībā ar datu apstrādes jautājumiem, lūdzu rakstiet uz e-pastu - [email protected]

Kādu informāciju es iegūstu?

Es iegūstu tādus personas datus, ko Jūs man brīvprātīgi sniedzat ar e-pasta starpniecību, aizpildot tīmeklī bāzētās anketas un citā tiešā saziņā ar Jums.

Iesniedzot pasūtījumu, Jums jānorāda vārds, uzvārds, kontaktinformācija, piegādes adrese, un cita informācija kuru Jūs vēlaties sniegt.

Kā es izmantoju iegūtos personas datus?

Es varu izmantot iegūtos personas datus, lai

 • sniegtu Jums Jūsu pieprasītos pakalpojumus un informāciju,
 • apstrādātu Jūsu pasūtījumus un noformētu nepieciešamos dokumentus,
 • sniegtu Jums efektīvu klientu atbalstu,
 • palīdzētu novērst apdraudējumu vai krāpnieciskas darbības,
 • nosūtītu Jums informatīvus ziņojumus, ja esat nepārprotami piekrituši tādus saņemt,
 • ievērotu normatīvo aktu prasības,

Es varu nodot Jūsu informāciju trešajām personām, lai ievērotu normatīvo aktu prasības, sadarbotos ar uzraudzības iestādēm, palīdzētu novērstu noziedzīgas darbības un aizsargātu mūsu, jūsu un citu personu likumīgās tiesības.

Kā es aizsargāju personas datus?

Jūsu personas datu aizsardzībai es izmantoju dažādus tehniskus un organizatoriskus drošības pasākumus. Jūsu personas dati ir pieejami ierobežotam cilvēku skaitam, tikai pilnvarotām personām.

Cik ilgi es glabāju personas datus?

Es glabāju Jūsu personas datus tik ilgi, cik ilgi tie ir mums nepieciešami atbilstoši to ieguves mērķim un kā to pieļauj vai nosaka normatīvo aktu prasības.

Kā es izmantoju sīkdatnes?

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, ko Jūsu apmeklētās mājas lapas saglabā Jūsu datorā. Tās tiek izmantotas, lai nodrošinātu mājas lapas darbību, kā arī lai sniegtu informāciju vietnes īpašniekam.

Šī mājas lapa var iestatīt sekojošas sīkdatnes:

 • Funkcionālās sīkdatnes. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai jūs spētu pārvietoties mājas lapā un lietot tās funkcijas. Bez šim sīkdatnēm es nevaru nodrošināt jūsu pieprasītos pakalpojumus, piemēram, preču groza funkcionalitāti.
 • Google Analytics sīkdatnes. Šīs sīkdatnes lieto, lai iegūtu manas mājas lapas apmeklējuma statistiku. Es lietoju šo informāciju, lai uzlabotu vietnes darbību un reklāmas pasākumus.
 • Mērķētas reklāmas rīku sīkdatnes. Šīs sīkdatnes lieto, lai paaugstinātu reklāmas efektivitāti un rādītu reklāmas, kas, visticamāk, jūs interesēs visvairāk.
 • Trešās puses pakalpojumu sniedzēja sīkdatnes. Sīkdatnes var iestatīt šādi šajā mājas lapā lietotie trešo pušu pakalpojumi: Facebook poga "Patīk", YouTube video, [citi pakalpojumi]. Dažas no šīm sīkdatnēm var tikt izmantotas, lai sekotu līdzi jūsu darbībām citās mājas lapās, un es tās nevaru kontrolēt, jo šīs sīkdatnes nav iestatījusi mana mājas lapa.

Kā atteikties no sīkdatnēm?

Lai atteiktos no sīkdatņu saņemšanas, Jūs varat izmantojot privātās pārlūkošanas režīmu, kuru nodrošina lielākā daļa pārlūkprogrammu (privāts logs, inkognito logs vai InPrivate logs). Jebkādas sīkdatnes, kas tiek izveidotas, darbojoties privātās pārlūkošanas režīmā, tiek dzēstas, tiklīdz Jūs aizverat visus pārlūka logus.

Lai atteiktos no mērķētas reklāmas rādīšanai nepieciešamās informācijas iegūšanas un lietošanas, Jūs varat izmantot bezmaksas rīku Your Online Choices vai YourAdChoices.

Jūsu tiesības saistībā ar jūsu personas datiem

Ja Jūs esat datu subjekts saskaņā ar ES VDAR (piemēram, Jūs esat ES pilsonis un sniedzat mums savus personas datus), Jums ir turpmāk minētās tiesības saistībā ar saviem personas datiem:

 • Tiesības piekļūt informācijai. Jums ir tiesības saņemt informāciju par to, kāpēc un kā tiek apstrādāti Jūsu personas dati. Jums ir tiesības bez maksas saņemt mūsu rīcībā esošo Jūsu personas datu kopiju plaši izmantotā elektroniskā formātā.
 • Tiesības labot. Jums ir tiesības panākt neprecīzu vai nepilnīgu personas datu labošanu vai papildināšanu bez nepamatotas kavēšanās.
 • Tiesības „tikt aizmirstam”. Jums ir tiesības atsaukt savu piekrišanu personas datu apstrādei un panākt savu personas datu dzēšanu bez nepamatotas kavēšanās, tiklīdz dati vairs nav nepieciešami, lai sniegtu Jūsu pieprasītos pakalpojumus un ievērotu normatīvo aktu prasības.
 • Tiesības ierobežot apstrādi. Jums ir tiesības panākt savu personas datu apstrādes ierobežošanu, ja Jūs iebilstat pret to un man nav leģitīmu pamatu turpināt apstrādi, ja Jūs apstrīdat datu precizitāti, ja apstrāde ir pretlikumīga vai ja Jūs pieprasāt celt, īstenot vai aizstāvēt likumīgas prasības.
 • Tiesības iebilst. Jums ir tiesības jebkurā brīdī iebilst pret datu apstrādi, ja vien tas nav nepieciešams sabiedrības interesēs veicamam uzdevumam vai apstrādei nepastāv neapstrīdami likumīgs pamats.
 • Citas tiesības saskaņā ar VDAR. Vairāk informācijas skatiet, apmeklējot ES datu aizsardzībai veltīto mājas lapu.