Mani sauc Inguna Vegnere. Jostas ir mans darbs, hobijs, mīlestība un dzīve.

Es mīlu savu darbu un cienu savus klientus, tāpēc maniem darbiem ir izcila kvalitāte un ilgs mūžs, tā es rūpējos ne tikai par klientu apmierinātību, bet arī par dabas aizsardzību.

Man patīk lakoniskums, elegance, kvalitāte, praktiskums un funkcionalitāte, tāpēc visas šīs īpašības iemājo arī  manos darbos.

Šajā e-veikalā Jūs atradīsiet skaistus dabīgās ādas aksesuārus, tādus kā: ādas jostas ar latvju spēka un aizsardzības zīmēm, jostas ar Lielvārdes jostas rakstu fragmentiem, vienkāršas ādas jostas, sieviešu jostas, vīriešu jostas, ādas rokassprādzes ar Latviešu zīmēm, kā arī ar Lielvārdes jostas rakstu fragmentiem. Atslēgu piekariņi no dabīgās ādas, viedtelefonu maciņi, briļļu maciņi.

Kā sākās jostas stāsts? Vienkārši un sen. Vēlējos uztaisīt sev jostu, nebija ne jausmas, kā to izdarīt, bet es vienkārši to gribēju. Un uztaisīju. Tad sapratu, es to gribu darīt. Pēc tam sekoja mācības, trīs gadu garumā, Daiļrades skolā un diplomdarbs - soma ar jostu. Pašlaik jostas un rokassprādzes radu kopā ar vīru - Arni Vegneru.

Katru gadu piedalāmies Latvijas Etnogrāfiskā muzeja rīkotajā amatniecības izstrādājumu gadatirgū, kā arī visos lielākajos festivālos un svētkos, kur notiek amatnieku tirdziņi.

Daudzi no jums pazīst mūsu darbus, kuri nepazīst, paskatieties lūdzu savu jostu kreisajā pusē pie sprādzes, ja ir iededzināts uzraksts www.josta.lv -tā ir mūsējā! Diemžēl marķēt savas jostas sākām tikai ap 2012. gadu.

Kā radās jostas ar Lielvārdes jostas rakstu fragmentiem? Esmu strādājusi dažnedažādās tehnikās, un teju 15 gadus, pirms radās pirmā rakstu josta, sapņoju par Lielvārdes jostu, bet attēlot uz ādas tās rakstu bija nereāli. Bet tad Latvijā ienāca lāzertehnoloģijas!

Kad klasiskais dizains saskaras ar inovāciju spēku, viss ir iespējams!

 

 

 


Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.