ādas jostas

vīriešu jostas

bērnu jostas

sieviešu jostas

pītas jostas

ādas somas

izšūtas jostas

suņu siksnas

 sleņģenes

ādas maki

zvaniet: 2643 6334

klasiskas jostas

rakstiet: inguna.vegnere@gmail.com

ādas izstrādājumi

apskatiet jostas

Kādas ādas?
Vēršāda, buļāda, čūskāda, krokodila āda, zivs āda, putnu āda, tai skaitā strausāda tiek izmantoti ādas mākslinieces, Ingunas Vegneres darbos.  Ieskatieties Ingunas galerijā, lai atrastu tieši jums piemērotāko jostu vai, lai rastu jaunu ideju jūsu pasūtījumam. 

Ādas kvalitāte
Darinot jostas, Inguna Vegnere izmanto vislabākās ādas, lai iegūtu izcilu jostu kvalitāti, kura kalpos un priecēs tās valkātāju vēl ilgi.

Tautas tērpi un etnogrāfija
Jostas ar sleņģenēm un īsta sudraba sprādzēm, kuras izgatavotas etnogrāfiskā stilā kā arī 12 -15 gadsimta jostas seno cīņu dalībniekiem un spēkavīriem var pasūtīt.

Ādas māksliniece, Inguna Vegnere
Inguna Vegnere ir ādas jostu un citu veida ādas apstrādes māksliniece ar vairāk kā divdesmit gadu pieredzi.  Ādas izstrādājumi ir viņas sirdsdarbs un aizraušanās un viņa var izgatavot jebkura veida un fasona jostu pēc jūsu pasūtījuma.

"Es mīlu savu darbu un cienu savus klientus, tāpēc maniem darbiem ir:
izcila kvalitāte,
vislabākie izejmateriāli,
draudzīgas cenas."

Katru gadu Inguna piedalās Latvijas Etnogrāfiskā muzeja rīkotajā amatniecības izstrādājumu gadatirgū, kā arī visos lielākajos festivālos un svētkos, kur ir amatnieku tirdziņi.  Ja vēlaties satikties, sazinaties ar  Ingunu, lai vienotos par tikšanos vai arī  variet doties uz  Līvas ciemu-Liepājā, Pilsētas svētkiem Rīgā, Venstpilī, Kuldīgā, Liepājā, un citās pilsētās, kā arī uz Ziemassvētku tirdziņu t/c Domina.

 

Jūsu sapnis + Ingunas talants = brīnumskaisti ādas izstrādājumi

zvaniet 2643 6334
rakstiet: inguna.vegnere@gmail.com
pasūtiet!